Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

O firmě

Firma byla založena v roce 1990 Vladimírem Čermákem, který se uměleckým pasířem vyučil v roce 1963. Na přední místo výrobce zakázkových svítidel a interiérových doplňků z mosazi se firma dostala díky dlouholetým zkušenostem, dodržením termínů, smluvní ceny, a respektu k zákazníkům.


  Zakladatel firmy Vladimír Čermák v obchodě v Nitranské ulici           pokračovatel rodinné tradice Jan Čermák ml.

Specializujeme se na zakázkovou výrobu svítidel a interiérových doplňků z mosazi, ale zhotovujeme i malé série. Nabídka našich prací je velmi široká, záleží na požadavcích zákazníka a technických možnostech zpracování. Při výrobě vycházíme nejen z vlastních návrhů, ale návrhů výtvarníků a osobních přání zákazníků. Důraz klademe na kvalitní zpracování výrobků s ohledem na specifická přání zákazníka, propracování detailů včetně povrchové úpravy.
 

     Naší snahou je výrobek nejen funkční, ale především estetický s vysokou kvalitou řemeslné práce. Rádi doporučíme technické řešení Vašeho návrhu včetně výběru vhodného materiálu, zhotovíme výkresovou dokumentaci pro výrobu, zajistíme zaměření i montáž. Vážíme si každé zakázky stejně od vybavení celých interiérů po drobnou repasi.

 Při výrobě používáme rozsáhlé strojní vybavení, různé ruční stroje a nářadí včetně široké škály materiálů. Stroje jako soustruhy, vrtačky, ohýbačky apod. nám usnadňují některé pracné operace, ale po staletí používaná technologie ručního zpracování, dlouholetá zkušenost, originální design spolu s řemeslným umem našich pracovníků Vám dává jistotu, že Vaše zakázky jsou zpracovány ve vynikající kvalitě. Svítidla s neopakovatelným puncem ruční práce mají svou hodnotu a v interieru působí jako šperk.

 Naše výrobky najdete v mnoha komerčních i soukromých interiérech. Nová svítidla i repliky starých mistrů, repasované lustry, lampy, kliky a ozdobné prvky zdobí bezpočet budov, od divadel, hotelů až po Poslaneckou sněmovnu a Senát.

 

Naším největším bohatstvím je dobré jméno firmy a spokojený zákazník.KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Čermák Pasířství s.r.o.                            Nitranská 6,  Praha 10 - Vinohrady
Umělecké zpracovaní barevných kovů                                      Tel.: +420 224 253 525

JavaScript musí být povolen